Bizi Arayın: 0216 408 14 00

Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

I – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
VIZENIZVARMI.COM (VENTUS TURIZM SAĞLIK HIZM. İNŞ. KIMYA SAN. VE TIC. LTD ŞTİ.)
Parlak Plaza, Küçükbakkalköy Mahallesi, Ayşe Hatun Çeşme Sk. No 5/11, 34750 Ataşehir/İstanbul
Tel: 0216 408 1400
Fax: 0216 408 1402
Banka Hesap No: Garanti Bankası Kozyatağı Şb. Hesap No: 277 / 6295547 – TL

II – KONU
Is bu sözleşmenin konusu VIZENIZVARMI.COM aracılığı ile müşterinin yurt dışına çıkış için gerekli vize takip işlemini VIZENIZVARMI.COM’in üstlenmesini talep etmesi nedeni ile VIZENIZVARMI.COM tarafından müşteriye verilecek vize hizmetine ilişkin usul ve esasların düzenlenmesidir.

III – VİZE EVRAKLARININ TESLİMİ
Vize Başvurusu için gerekli olan Büyükelçiliğin bildirdiği evraklar, vize masrafları, başvuru yapılan ülkede seyahat sigortası zorunlu kılınıyor ise seyahat sigortası ücreti ve hizmet bedeli eksiksiz olarak, müşteri tarafından VIZENIZVARMI.COM ‘e teslim edilmelidir. Teslim edilen pasaportun talep tarihinden en az 6 ay geçerlilik süresinin bulunması zorunludur. Başvuru için son 10 yıl içerisinde alınan pasaportlar geçerlidir.

IV – VİZE İŞLEMLERİNİN TAKİBİNDE TARAFLARIN SORUMLULUKLARI
• Müşterinin VIZENIZVARMI.COM ‘ e, geçersiz pasaport teslim etmesi ve bu nedenle vizenin çıkarılamaması veya müşterinin Büyükelçilik tarafından belirlenen evrakları eksiksiz teslim etmesi veya Büyükelçiliğin evrakların tam olarak teslim edilmiş olmasına rağmen ek evrak istenmesi veya Büyükelçiliğin müşteri ile şahsen görüşme istemesine rağmen müşterinin gitmemesi nedeni ile vize alımının gerçekleştirilememesi durumunda, VIZENIZVARMI.COM ‘in sorumluluğu olmayıp, vize işlemleri için yapılan harcamaların da iadesi talep edilemez. Ancak VIZENIZVARMI.COM başvuruyu eksik evrak nedeni ile yapmamışsa veya henüz harçlarını yatırmamışsa % 25 ilk hizmet bedeli kesilmek sureti ile bakiye kısmı müşteriye iade edilir.
• Müşteri, tüm evraklarını zamanında teslim etmiş ve VIZENIZVARMI.COM zamanında başvuru yapmış olmasına rağmen Büyükelçilik tarafından seyahatin başlangıç gününe kadar pasaportlar teslim edilmezse VIZENIZVARMI.COM ‘in sorumluluğu olmayacaktır.
• Vize başvurusunun reddi halinde VIZENIZVARMI.COM, vize masraf ve hizmet bedeli iadesi yapmaz.
• Müşterinin ahlak kurallarına aykırı hareketleri neticesinde vizenin alınmaması durumunda VIZENIZVARMI.COM ‘in sorumluluğu olmayacaktır.
• Büyükelçilikler tarafından istenen ek belgeler müşteriye faks, telefon veya mail yolu ile bildirilecek olup, bu bildirime rağmen eksiklik müşteri tarafından tamamlanamazsa ve vize bu nedenle alınamazsa VIZENIZVARMI.COM sorumluluk kabul etmeyecek ve vize ücreti VIZENIZVARMI.COM tarafından tahsil edilecektir.
• Tüm vize işlemleri geçerli olarak yapılmış olmasına rağmen gidilen ülkede herhangi bir nedenle içeri sokulmayan veya vizeleri tamam olmasına rağmen Türkiye’den çıkışına izin verilmeyen müşterilere herhangi bir geri ödeme yapılmayacak ve bu durumdan doğacak zararlardan VIZENIZVARMI.COM sorumlu olmayacaktır.
• Vize Giriş-Çıkış tarihlerindeki hatalı düzenlemeler nedeni ile vize alınması durumunda, hata vize formunun VIZENIZVARMI.COM tarafından yanlış doldurulmasından kaynaklanıyor ise vize harçları ve vize gideri dışında kalan bakiye müşteriye iade edilecektir. Giriş-Çıkış tarihlerindeki hata Büyükelçilikten kaynaklanmış ise VIZENIZVARMI.COM ‘in sorumluluğu yoktur.
• VIZENIZVARMI.COM ‘in hiçbir şekilde Büyükelçilikler üzerinde yaptırım gücü veya edimlerini taahhüt edebilme yetkisi yoktur. Büyükelçiliklerdeki gecikmelerden ve değişik aksamalardan VIZENIZVARMI.COM sorumlu değildir. Büyükelçilik tarafından iade edilen belgeler VIZENIZVARMI.COM tarafından müşteriye teslim edilir.
• Ankara içindeki ve dışındaki evrakların ulaştırılması için gerekli kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere, VIZENIZVARMI.COM Parlak Plaza, Küçükbakkalköy Mahallesi, Ayşe Hatun Çeşme Sk. No 5/11, 34750 Ataşehir/İstanbul’adresine gönderilir.
• VIZENIZVARMI.COM vize için gereken ücreti peşin almakla birlikte, ücret alınmadığı takdirde VIZENIZVARMI.COM vize işlemlerine başlamayacaktır.

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Listemize Üye Ol!

* gösterir gerekli

Adres

Sahrayicedit Mahallesi
Rizabey Sokak, No:4/2
34737 Kadikoy
Istanbul
Türkiye
Tel: +90 216 408 1400
Fax: +90 216 408 1402
Website: http://vizenizvarmi.com
Email: info(at)vizenizvarmi.com

Önemli NotAcentemiz siz ve konsolosluklarla aranızda sadece aracı bir kurumdur. Vize verilmemesi ya da reddi halinde acentemiz sorumlu değildir.


iata       iata


Satış Sözlesmesi