Bizi Arayın: 0216 408 14 00

referanslar

Emre Lutoğlu, Tercüman

Almanya vizemi vizenizvarmi.com aracılığıyla aldım. Geri dönüşleri çok hızlı, müşteri memnuniyetine önem veriyorlar, bir şey sormak için ne zaman arasam çok yardımcı oldular. Bitmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap verdiler. Doğru bilgilendirme ve destekleri ile vize mi de aldım. Tekrar vizeye ihtiyacım olursa hiç düşünmeden kapılarını çalarım.

Pınar Koçak, Öğrenci

Erasmus programı ile Belçika’ya eğitim için geldim. Vizeye ihtiyacım vardı ve Erasmus vize alımın çok karmaşık ve zor olduğunu duymuştum, ancak vizenizvarmi.com sayesinde kolaylıkla aldım. Hiç sorun yaşamadım. Herkese tavsiye edebilirim.

Şebnem Özyılmaz, Endüstri Mühendisi

Galatasaray – Chelsea maçına gitmek için İngiltere vizesine ihtiyacımız oldu, vizenizvarmi.com’a başvurduk. İş yoğunluğumuzdan, son dakikaya kalmıştı, vizemizin yetişmeyeceğini, gidemeyeceğimizi düşünürken vizenizvarmi.com’un hızlı ve doğru yönlendirmeleri ile Express vizeye başvurup, 3 gün içinde vizemizi aldık. Hiç yormadılar bizi, çok profesyoneller. Kendilerine bir kez daha çok teşekkür ediyoruz.

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Listemize Üye Ol!

* gösterir gerekli

Adres

Sahrayicedit Mahallesi
Rizabey Sokak, No:4/2
34737 Kadikoy
Istanbul
Türkiye
Tel: +90 216 408 1400
Fax: +90 216 408 1402
Website: http://vizenizvarmi.com
Email: info(at)vizenizvarmi.com

Önemli NotAcentemiz siz ve konsolosluklarla aranızda sadece aracı bir kurumdur. Vize verilmemesi ya da reddi halinde acentemiz sorumlu değildir.


iata       iata


Satış Sözlesmesi