Bizi Arayın: 0216 408 14 00

Hakkimizda

Vizenizvarmi.com profesyonel olarak vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimizle, güncel bilgileri takip ederek, siz müşterilerimizi yormadan, gereksiz zaman kaybına uğratmadan, doğru yönlendirmelerle süreci neticelendiriyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olan şirketimiz hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet vermektedir. Vizenizvarmi.com tüm dünya ülkeleri için Konsolosluklar ile siz değerli müşterilerimiz arasında aracılık yaparak, vize alım sürecini tamamlayacak tecrübeye sahiptir. Vizenizin olumlu sonuçlanmasını sağlamak adına gerekli tüm bilgileri sizinle paylaşarak, Konsolosluklarla koordinasyonu sağlayarak, gerekli vize işlemlerinizle, randevu alınması, evrak hazırlanmasından sunumuna kadar ilgilenerek kısa sürede sonuçlandırıp, teslim eder.

Vizenizvarmi.com bir Ventus Group Markasıdır. Ventus Group, Türkiye’de kurulmuş, bir seyahat şirketidir. Ventus Travel, IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) ve TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Firmanıza veya şahsınıza özel çözümlerle, seyahat bütçenizin en uygun şekilde kullanmasına yardımcı olur ve dinamik kadrosu ile hızlı ve kaliteli seyahat alternatiflerine ulaşmanızı sağlar.

Seyahatinizin tüm alanlarda ihtiyaçlarınıza yanıt veren Ventus Group, ayrıntılar dahil olmak üzere seyahatinizin tüm planlamasında yanınızda olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğinizde, firmanıza özel olarak yönlendirilecek seyahat danışmanız, bütün seyahat ihtiyaçlarınız için iletişim noktası olacak ve size destek verecektir

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Listemize Üye Ol!

* gösterir gerekli

Adres

Sahrayicedit Mahallesi
Rizabey Sokak, No:4/2
34737 Kadikoy
Istanbul
Türkiye
Tel: +90 216 408 1400
Fax: +90 216 408 1402
Website: http://vizenizvarmi.com
Email: info(at)vizenizvarmi.com

Önemli NotAcentemiz siz ve konsolosluklarla aranızda sadece aracı bir kurumdur. Vize verilmemesi ya da reddi halinde acentemiz sorumlu değildir.


iata       iata


Satış Sözlesmesi